Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach

Informacja w sprawie dodatku węglowego

Utworzono dnia 20.09.2022

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 0050.728.2022 Wójta Gminy Gorzyce z dnia 12 sierpnia 2022 r. w sprawie upoważnienia Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzycach do prowadzenia postępowań w sprawach dotyczących wypłaty dodatku węglowego zawiadamiam, iż załatwienie spraw związanych z wydaniem informacji dotyczących wniosków o wypłatę dodatku węglowego, nie nastąpi w terminie miesiąca od daty ich złożenia.

Wypłata dodatków węglowych jest zadaniem zleconym Gminie Gorzyce i jego realizacja jest uzależniona od otrzymania środków od Wojewody Śląskiego.

Gmina Gorzyce złożyła zapotrzebowanie na w/w środki w określonym przez Wojewodę terminie, jednak do dnia dzisiejszego ich nie otrzymała, co tym samym uniemożliwia realizację wsparcia w postaci dodatków węglowych.

Wydanie informacji oraz wypłata dodatków węglowych nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu środków finansowych na realizację zadania oraz przyjęciu ich do planu finansowego.

 

 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzycach

Janina Dąbrowa

                                                                                                                                                                   

                                                                                                                 

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 606

W poprzednim tygodniu: 607

W tym miesiącu: 2331

W poprzednim miesiącu: 3851

Wszystkich: 71307


 

Obrazek przedstawia człowieka, a obok niego napis alzheimer rozumiem wspieram. To jest link do strony Rzecznika Praw Obywatelskich.

Obrazek przedstawia szary kwadrat z napisem PARPA, a pod spodem napis "Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych". Obrazek jest linkiem do strony PARPA