Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach

Informacja o możliwości skorzystania z opieki wytchnieniowej

Utworzono dnia 09.10.2023

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzycach informuje, że istnieje jeszcze możliwość skorzystania w 2023 r. z pomocy w formie opieki wytchnieniowej w ramach Programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023, finansowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Program „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023, realizowany przez Gminę Gorzyce skierowany jest dla członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad osobą niepełnosprawną, która stale przebywa w domu, posiadającą orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Oferowane wsparcie obejmuje pobyt w placówce zapewniającej całodobową opiekę osobie niepełnosprawnej. Uczestnik Programu, któremu przyznano pomoc w postaci usług opieki wytchnieniowej nie ponosi odpłatności za realizację usług w ramach Programu.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo u pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzycach pod numerem tel. 570 619 426 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Pomoc w kryzysie

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 75

W poprzednim tygodniu: 412

W tym miesiącu: 1461

W poprzednim miesiącu: 2555

Wszystkich: 98900

Obrazek przedstawia szary kwadrat z napisem PARPA, a pod spodem napis "Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych". Obrazek jest linkiem do strony PARPA

Obrazek przedstawia człowieka, a obok niego napis alzheimer rozumiem wspieram. To jest link do strony Rzecznika Praw Obywatelskich.