Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach

Nabór wniosków do udziału w programie "Aktywny samorząd - realizacja PCPR w Wodzisławiu Śląskim

Utworzono dnia 04.03.2024

Informujemy, że od dnia 1 marca 2024 r. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim ruszył nabór wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  w ramach pilotażowego programu Aktywny Samorząd" w 2024 roku.

Celem głównym programu jest wyeliminowanie lub zmniejszenie barier ograniczających uczestnictwo osób z niepełnosprawnością w życiu społecznym, zawodowym i w dostępie do edukacji.

Wnioski o dofinansowanie można składać w formie elektronicznej w systemie SOW (https://sow.pfron.org.pl/), w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim oraz drogą pocztową od dnia 1 marca 2024 r.

Więcej informacji na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl. lub pod numerem telefonu 32 455 14 30 wew. 33 lub 34.

 

 

 

Pomoc w kryzysie

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 48

W poprzednim tygodniu: 311

W tym miesiącu: 707

W poprzednim miesiącu: 1454

Wszystkich: 101260

Obrazek przedstawia szary kwadrat z napisem PARPA, a pod spodem napis "Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych". Obrazek jest linkiem do strony PARPA

Obrazek przedstawia człowieka, a obok niego napis alzheimer rozumiem wspieram. To jest link do strony Rzecznika Praw Obywatelskich.